Oferty pracy

Jeśli pragną Państwo dołączyć do zespołu pracowników Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A. w Bogdance, prosimy o złożenie aplikacji on-line poprzez wybór jednej z aktualnie zamieszczonych ofert.

Jeżeli natomiast brak jest aktualnie zamieszczonych ofert pracy, lub interesuje Państwa praca w naszej Spółce na stanowisku, na które aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, zapraszamy do złożenia oferty poprzez skorzystanie z alternatywnego formularza aplikacji.

Informujemy, że ze względu na dużą ilość nadsyłanych aplikacji nie odpowiadamy na wszystkie Państwa oferty, a na rozmowy zapraszamy wybranych kandydatów.

O G Ł O S Z E N I E    D O D A T K O W E

UWAGA !!!
REKRUTACJA WEWNĘTRZNA
Tylko dla pracowników LW „Bogdanka” S. A.

Spółka Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

inspektor na powierzchni w Dziale Planowania Inwestycji

Opis stanowiska pracy:

  • Opracowywanie planów nakładów inwestycyjnych, zakupu maszyn i urządzeń, remontów budynków i budowli.
  • Kontrola i bieżący monitoring nad realizacją planów.
  • Wystawianie dokumentów OT i PK dla wyrobisk (księgowość podatkowa i bilansowa); rozliczanie kosztów przebudów.
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań z realizacji działalności inwestycyjnej.
  • Analiza efektywności inwestycji oraz wskaźników techniczno-ekonomicznych związanych z działalnością inwestycyjną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe górnicze, elektryczne, mechaniczne
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (program Office)
  • duża samodzielność, odpowiedzialność i dokładność

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV do dnia 24 października 2014 r. w Dziale Rekrutacji i Rozwoju Zasobów Ludzkich /Budynek Cechowni pok. nr 51/.

Z zainteresowanymi osobami skontaktujemy się celem zaproszenia ich na rozmowę kwalifikacyjną.

PONIŻEJ PUBLIKUJEMY OFERTY PRACY LW BOGDANKA S.A.:

brak wyników wyszukiwania

Przejdź do ogólnego formularza aplikacyjnego

Oferty pracy w spółce
LW "BOGDANKA"
Logowanie

Zaloguj się do systemu. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.
Login (adres email):
Hasło:
Zapomniane hasło

Oferty pracy RG Bogdanka

Oferty pracy w spółkach zależnych