X Kontynuuj

Oferty pracy

Jeśli pragną Państwo dołączyć do zespołu pracowników Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A. w Bogdance, prosimy o złożenie aplikacji on-line poprzez wybór jednej z aktualnie zamieszczonych ofert.

Jeżeli natomiast brak jest aktualnie zamieszczonych ofert pracy, lub interesuje Państwa praca w naszej Spółce na stanowisku, na które aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, zapraszamy do złożenia oferty poprzez skorzystanie z alternatywnego formularza aplikacji.

Informujemy, że ze względu na dużą ilość nadsyłanych aplikacji nie odpowiadamy na wszystkie Państwa oferty, a na rozmowy zapraszamy wybranych kandydatów.

O G Ł O S Z E N I E    D O D A T K O W E

UWAGA !!!
REKRUTACJA WEWNĘTRZNA
Tylko dla pracowników LW „Bogdanka” S. A.

Spółka Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.
poszukuje kandydatów do pracy

w Dziale Badań i Wdrożeń

Podstawowe zadania na stanowisku pracy:

  • Projektowanie obudowy odrzwiowej dla nietypowych części wyrobisk górniczych, takich jak na łukach, wachlarzach i rozszerzeniach, w tym obliczenia rozmieszczenia i długości rozpór.
  • Projektowanie konstrukcji szkieletowych wzmocnień obudowę skrzyżowań w miejscu istniejących i projektowanych wyrobisk korytarzowych.
  • Obliczenia statyczne parametrów wytrzymałościowych metodą MES:
    • obudów odrzwiowych,
    • układów złożonych z obudowy odrzwiowej i obudowy kotwowej,
    • konstrukcji szkieletowych wzmocnień
    • innych elementów obudowy górniczej.
  • Podjęcie prac i wypracowanie metod modelowania naprężeń w górotworze naruszonym robotami górniczymi i prognozowanie obciążeń na obudowę za pomocą programu FLAC 3D, firmy Itasca.
  • Obsługa, aktualizowanie i obrabianie bazy danych z badań własności geomechamicznych górotworu wykonywanych w otworach rdzeniowych dla potrzeb własnych i dla usługodawców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne /preferowane górnicze/
  • znajomość ogólnych zasad funkcjonowania zakładu górniczego i przepisów Prawa Geologicznego i Górniczego, oraz przepisów górniczych obowiązujących w podziemnych zakładach górniczych w zakresie dotyczącym obudowy górniczej, badań górotworu oraz ruchu zakładu górniczego
  • znajomość pracy w programach informatycznych AUTOCAD LT i RAMA 3D firmy Inter Soft,
  • znajomość pracy w programie informatycznym Autodesk INVERTOR Professional, w tym w szczególności:
    • numeryczne analizy w module MES,
    • obsługa modułu "Analiza ram",
    • praca na sparametryzowanych modelach i tworzenie dokumentacji technicznych.
  • Praca na podkładach z chmury punktów. Podstawowa obróbka punktów, w tym tworzenie przekroi w różnych płaszczyznach. Wykorzystywane do obróbki programy to: Cloud Compare, Autodesk Inwertor.
  • umiejętność wykonywania obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji mechanicznych metodą MES
  • podstawowa znajomość pracy w programie FLAC 3D, firmy Itasca z koniecznością rozwijania umiejętności w tym zakresie,
  • znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana praktyka zawodowa na dole kopalni.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV do dnia 7 czerwca 2015 r. w Dziale Rekrutacji i Rozwoju Zasobów Ludzkich /Budynek Cechowni pok. nr 51/.

Z zainteresowanymi osobami skontaktujemy się celem zaproszenia ich na rozmowę kwalifikacyjną.

UWAGA !!!

w dozorze ruchu działu elektrycznego

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne o specjalności elektrycznej
  • staż pracy pod ziemią co najmniej 2 lata i 3 miesiące
  • minimum roczny staż pracy przy obsłudze strugowych kompleksów ścianowych
  • posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego do wykonywania czynności co najmniej w niższym dozorze ruchu w specjalności elektrycznej /maszyn i urządzeń dołowych lub teletechnicznej i automatyki/.

UWAGA !!!

w Sekcji Technologiczno - Konstrukcyjnej
(stanowisko p/z)

  • bieżąca aktualizacja w planie ratownictwa sieci ppoż.
  • wykonywanie obliczeń dotyczących zapotrzebowania na wodę do urządzeń zainstalowanych w wyrobiskach dołowych.
  • nanoszenie zmian w sieci ppoż. i odwadniania do mapy obiektowej wyrobisk dołowych.
  • udział w czynnościach odbiorczych wraz z rzeczoznawcami CBDiG oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji dotyczącej urządzeń poddozorowych.
  • prowadzenie ewidencji spawaczy zatrudnionych w LW Bogdanka S.A. i firmach wykonujących pracę na jej terenie.
  • wykonywanie obliczeń i projektów zestawów transportowych, przesypów, konstrukcji stalowych itp.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności mechanicznej
  • staż pracy min. 5 lat
  • świadectwo kwalifikacji zawodowych niższej osoby dozoru ruchu w podziemnych zakładach górniczych specjalności mechanicznej.
  • biegła znajomość obsługi komputera, oprogramowania biurowego MS Office.
  • znajomość oprogramowania wspierającego projektowanie 2D i 3D oraz modelowanie informacji, w czasie budowy i eksploatacji wyrobisk p/z – Bentley Microstation, Bentley Map i AutoCad.
  • znajomość systemu rurociągów ppoż. i odwadniania całej kopalni wraz ze zbiornikami głównymi oraz systemami ich zasilania.
  • bardzo dobra znajomość sieci wyrobisk podziemnych LW "Bogdanka" S.A..
  • znajomość przepisów prawa w dziedzinie urządzeń poddozorowych.
  • znajomość procedur związanych z przygotowaniem i aktualizowaniem planu ratownictwa w zakresie ppoż. oraz ewidencji spawaczy i dokumentów z tym związanych.

UWAGA !!!

w Dziale Planowania Operacyjnego

  • Utrzymaniu informatycznego repozytorium danych posiadanej infrastruktury technicznej (mapy obiektowej) w oparciu o kartoteki typów oraz struktury maszyn i urządzeń.
  • Koordynowanie prac związanych z prowadzeniem mapy obiektowej.
  • Wycena obiektów infrastruktury dołowej dla celów deklaracji podatkowych.
  • Przygotowania i analizy danych do sporządzania planów budżetów zadań i oddziałów.
  • Bieżący monitoring realizowanych zadań.
  • Rozliczania kosztów realizowanych zadań.
  • Przygotowywania analiz oceniających realizację planów w zakresie przychodów i kosztów.
  • Analiza ekonomiczna planowanych i realizowanych inwestycji.
  • Bieżąca analiza i weryfikacja określonych wielkości planistycznych.
  • Analiza i ocena procesów biznesowych oraz badanie ich efektywności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne górnicze lub mechaniczne
  • znajomości procesu produkcyjnego w LW "Bogdanka" S.A.
  • znajomości technologii stosowanych w trakcie procesu produkcyjnego.
  • dobra znajomość pakietu MS Office.
  • praca w środowisku Bentley Map i Geo Web Publisher.
  • tworzenie budżetów zadań i oddziałów, oraz rachunku kosztów działań.
  • rozliczania kosztów działalności operacyjnej.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

PONIŻEJ PUBLIKUJEMY OFERTY PRACY LW BOGDANKA S.A.:

brak wyników wyszukiwania

Przejdź do ogólnego formularza aplikacyjnego

Oferty pracy w spółce
LW "BOGDANKA"
Logowanie

Zaloguj się do systemu. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.
Login (adres email):
Hasło:
Zapomniane hasło

Oferty pracy RG Bogdanka

Oferty pracy w spółkach zależnych